• Wpisów: 207
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 12:48
  • Licznik odwiedzin: 34 622 / 2639 dni
 
nejmi
 
słuchając muzyki, zastanawiam się o czym napisać. zostanę przy niej i oświecę was w jakiej gustuję :3 hm.. na głos zabrzmiało to zarozumiale i egoistycznie.

moja ukochana wokalistka -  *Taylor Swift*
może jestem nietypowa, ale nie szaleję za rapem, hip hopem i innymi takimi. wolę pop, country, rock, albo po prostu coś co wpadnie w ucho.
Taylor uwielbiam już ze 2 lata. nie ma piosenki, której bym nie pokochała. pierwszą i najsentymentalniejszą, jak dla mnie, była piosenka:
*Love Story*teledysk, jak i cała piosenka opowiadają historię wzorowaną na słynnym dziele literackim *Romeo i Julia*. Taylor wciela się w Julię, a Romeem zostaje przystojniak z teledysku. to wszystko jest tak pięknie i w romantycznym stylu zrobione, że każdy ulegnie. ♥

*White horse*kiedyś słuchałam tej piosenki na okrągło i nie przeszkadzało mi, że ma dość smutny nastrój ( albo kompletnie smutny !) . nie świadomie samo słuchanie tej piosenki pogrążało mnie w smutku. (chyba za często używam tego słowa, ale jakoś nie potrafię dobrać synonimu). tekst jest bardzo przygnębiający, ale mimo to dodaje nam odwagi i tak jak wszystkie piosenki Taylor, jest głęboki.

''Nie jestem księżniczką, a to nie jest bajka.
Nie jestem tą, której zwrócisz w głowie.
Którą poprowadzisz po schodach.
To nie Hollywood, tylko małe miasteczko.
Byłam marzycielką, zanim się zjawiłeś i mnie zraniłeś,
Teraz już za późno, byś na na swoim białym rumaku,
wrócił z powrotem.''

*Back to december*mówią, że ta piosenka jest skierowana do Taylora Lautnera. być może, jednakże w moim przypadku do wszelkich nowości, jakie zawsze dzieją się w moje urodziny - własnie w grudniu :) dokładnie tydzień temu zrobiłam się starsza. ta piosenka jest dużo weselsza od White horse i pełna nadziei, co słychać w głosie Taylor. to przede wszystkim przeprosimy, w bardzo, ale to bardzo oryginalny i piękny sposób


na chwilę obecną, to tyle. resztę moich ulubionych piosenek Taylor ( a jest ich masa ) spiszę jutro. piszcie o swoich ulubionych piosenkach i wykonawcach !
buziaki,
*nejmi*  ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego